Detský divadelný tábor

ODHAĽTE ZÁKULISIE DIVADLA, HRAJTE, REŽÍRUJTE, TANCUJTE, NAVRHUJTE A VYTVÁRAJTE SCÉNU A KOSTÝMY

DENNÝ LETNÝ DIVADELNÝ TÁBOR 2018

pripravujeme…

DENNÝ LETNÝ DIVADELNÝ TÁBOR 2017

MAGICKÝ SVET HARRYHO POTTERA

Inšpiráciou pre tohtoročný Letný divadelný tábor, ktorý sa uskutoční v štyroch letných turnusoch, je tajomný a magický svet svetoznámeho čarodejníka Harryho Pottera. Aj tento rok sa môžu deti pod láskavým vedením skúsených lektoriek a lektorov realizovať v troch tvorivých dielňach – v divadelnej, tanečnej a výtvarnej dielni.  Deti odhalia zákulisie divadla a vzniku divadelnej inscenácie, budú sa spolupodieľať na príprave námetu a scenára, navrhovať a vyrábať kostýmy a scénu, zostavovať tanečné choreografie.

DENNÝ LETNÝ DIVADELNÝ TÁBOR 2016

DOBRODRUŽSTVÁ S PAVLOM DOBŠINSKÝM

Letný divadelný tábor v tomto roku sa uskutoční až v štyroch turnusoch, témou “divadlenia” sú pôvodné slovenské rozprávky z pera Pavla Dobšinského. Aj tento rok sa môžu deti pod láskavým vedením skúsených lektoriek a lektorov realizovať v troch tvorivých dielňach – v divadelnej, tanečnej a výtvarnej dielni.  Deti spoznajú zákulisie divadla a proces vzniku divadelnej inscenácie, budú sa spolupodieľať na príprave námetu a scenára, návrhovať a realizovať kostýmy a scénu, zostavovať tanečné choreografie. Menšie deti v prvých troch turnusoch budú pracovať s pripravenými podkladmi, pod väčším vedením lektoriek a lektorov. Štvrtý turnus, určený pre staršie deti, bude vychádzať zo samostatnejšieho prístupu účastníkov.
Veríme, že spolu prežijeme tvorivý týždeň plný inšpirácie, fantázie a zábavy, na konci ktorého vznikne vždy iné, jedinečné predstavenie plné Dobšinského rozprávok.